NOVINKY

arr3Párty doplnkyPárty doplnky Sviečky na tortu, stuhy a iné...... arr3Decorgel - lepidlo Decorgel neutral - lepidlo na oblátky... arr3Fotomontáž Fotomontáž detí...

KONTAKTY

www.oblatkovo.sk
tel: 0902 825 048
info(a)oblatkovo.sk

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 2,90 €
naša cena 2,00 €
naša cena 2,00 €

INFORMÁCIE
Informácie

Maximálnu veľkosť obrázku Vám vieme vytlačiť vo formáte A4 (20x28cm)


Pri objednávke za 30€ a viac je poštovné slovenskou poštou zdarma!


Kliknite na vybraný obrázok a zvoľte si veľkosť a typ oblátky.

Hrubá oblátka (0,7mm) je vhodná aj na tmavý podklad - čokoládu, na krém, na marcipán,  alebo pre začiatočníkov, pretože sa sňou ľahšie narába pri aplikovaní na tortu.

Tenká oblátka (0,4mm) je vhodná na marcipán, alebo iný bledý podklad. Je priesvitnejšia, ale pružnejšia oproti hrubej. Lepšie sa prispôsobí v oblúkoch.

 

Ak si chcete objednať inak ako cez e-schop - telefonicky alebo mailom, treba uviesť číslo produktu, ktoré sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok.

 

Návod na použitie:

Jedlý papier (oblátka) sa dá strihať, alebo orezávať do potrebného tvaru.

 
Nalepenie  Decorgelom :

Decorgel rozotrieme plochým nožom na spodnú stranu oblátky. Stačí tenká vrstva.

Oblátku položíme na tortu  a jemne pritlačíme.  Kraje môžeme ozdobiť.

Odporúčame lepiť  na krém , čokoládu , fondán apod. Decorgel slúži ako lepidlo, ale taktiež ako ochranná vrstva oblátky. Po nanesení decorgelu  oblátka zmäkne a lepšie sa prispôsobí požadovanému tvaru.

 

Upozornenie:
Jedlý papier sa nesmie dostať do kontaktu s vodou, šťavou s ovocím, šľahačkou, pudingom (všetko čo obsahuje vodu), pretože by sa poškodil, alebo  rozpustil. Z rovnakého dôvodu nie je možné jedlý papier  zalievať rôznymi  gélmi, alebo želatinou.


Pre najlepší výsledok odporúčame použiť na povrch  (tenkej, alebo  hrubej oblátky)  Decorgel, zvýrazní  kontrast a farebnosť  fotografie. Taktiež stačí použiť iba tenkú vrstvu.

 


Pošta - Pri výbere dopravy slovenskou poštou Vám objednávku zašleme prvou triedou. Objednávka by Vám mala prísť nasledujúci prac.deň od odoslania.

Pri výbere 2.triedy Vám tovar bude doručený do 2-3prac. dní.ZTA3Yjk